همزمان با چهارم شعبان المبارک سالروز ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز
از همکاران جانباز اداره کل دامپزشکی استان اردبیل تجلیل شد
همـزمـان بـا فــرارسیــدن چهــارم شعبــان سالروز ولادت قمر بنی هاشم حضرت ابوالفضل (ع) ، بزرگ جانباز تاریخ انسانیت و روز جــانبــاز مـدیـر کـل دامپــزشکـی استان با حضور مسئول امور ایثارگران ، مسئول حراست و روابـط عمـومــی از همکاران جانباز و یادگاران روزهای حماسه و سالهای ایثار و شهامت با اهداء لوح سپاس و دسته گل از مقام شامخ آنها تجلیل کرد.
 ١٣٩٨/٠١/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>
با شروع فاز جدید طرح ضربتی واکسیناسیون تب برفکی مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل از دامداران خواست با اکیپهای واکسیناسیون همکاری نمایند
مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل از اجرای طرح ضربتی واکسیناسیون تب برفکی در جمعیت دامی استان خبر داد و افزود ؛ این طرح به مدت 45 روز کاری انجام خواهد شد.
 ١٣٩٨/٠١/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>
هشدار اداره کل دامپزشکی استان اردبیل درباره رهاسازی ماهیان قرمز در آب های طبیعی جاری
با عنایت به نزدیک شدن به روز طبیعت و 13 نوروز روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اردبیل با صدور اطلاعیه ای از عموم شهروندان ، مسافران و گردشگران نوروزی خواست به هیچ وجه ماهیان قرمز و هفت سین عید را در آب های طبیعی جاری مانند رودخانه ها ، برکه ها ، نهرها ، چشمه ها و دریاچه ها رهاسازی نکنند چرا که این آب ها در نهایت به سیستم آب های طبیعی راه پیدا می کنند و باعث انتقال و انتشار انواع بیماریها و سرایت آن به آبزیان بومی و بروز بیماری و تلفات در آنها می شوند.
 ١٣٩٨/٠١/٠٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آماده باش اداره کل دامپزشکی استان اردبیل با ساماندهی اکیپهای ثابت و سیار در ایام عید سعید نوروز
مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل اعلام کرد: به منظور جلوگیری از هرگونه تخلف بهداشتی در زمینه تولید ، نگهداری و عرضه فرآورده های خام دامی ، 15 اکیپ ثابت و سیار دامپزشکی متشکل از 25 پرسنل فنی و متخصص در ایام عید سعید نوروز به حال آماده باش هستند.
 ١٣٩٧/١٢/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعيه اداره كل دامپزشكي استان اردبيل درخصوص نحوه خريد و نگهداري ماهي قرمز
با عنايت به فرارسيدن عيد سعيد نوروز و شروع فعاليتهاي نوروزي و خريد هزاران قطعه ماهي قرمز جهت زينت سفره هاي هفت سين ، روابط عمومي اداره كل دامپزشكي استان با صدور اطلاعيه اي از عموم شهروندان خواست ، با توجه به اينكه برخي از بيماريهاي مشترك از جمله بيماريهاي پوستي و گوارشي در انسان (بويژه كودكان) از طريق تماس مستقيم با ماهيان زينتي و قرمز منتقل مي شود ، حتي المقدور ماهي قرمز شب عيد خود را از مراكز و اماكن مجاز و معتبر تحت نظارت دامپزشكي تهيه فرمايند.
 ١٣٩٧/١٢/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
به همت اداره کل دامپزشکی استان اردبیل: طرح ملی کنترل بیماری بروسلوز در قالب برنامه آموزشی در استان اردبیل اجراء شد
در راستای آموزش بهره برداران و به منظور تحقق اهداف آموزشی طرح ملی کنترل بیماری بروسلوز در 10 شهرستان این استان و با حضور 814 نفر از گروههای هدف منجمله بهره برداران روستایی و عشایری و نیز با تدریس 28 نفر از کارشناسان دامپزشکی به طور همزمان در 28 محل برگزاری این دوره آموزشی به مدت 6 ساعت در سطح استان برگزار شد.
 ١٣٩٧/١٢/١٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
شورای هماهنگی ادارات کل دامپزشکی استانهای منطقه 4 کشور در اردبیل برگزار شد
شورای هماهنگی ادارات کل دامپزشکی استانهای منطقه 4 کشور با حضور مدیران کل استانهای آذربایجانشرقی ، آذربایجانغربی، اردبیل ، زنجان و قزوین روز پنجشنبه 16 اسفند در محل اداره کل دامپزشکی استان اردبیل برگزار شد.
 ١٣٩٧/١٢/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
همزمان با بیستم جمادی الثانی و روز میلاد یاس آفرینش : از بانوان همکار اداره کل دامپزشکی استان اردبیل تجلیل شد
همزمان با فرا رسیدن بیستم جمادی الثانی و زاد روز ولادت فاطمه زهرا (س) و روز زن مدیرکل دامپزشکی استان در معیت مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، معاون توسعه مدیریت و منابع ، رئیس اداره امور اداری رفاه و پشتیبانی ، مسئول روابط عمومی و نیز مشاور امور بانوان این اداره کل با حضور در محل کار بانوان همکار با اهداء لوح سپاس و تاج گل از آنها تجلیل کرد.
 ١٣٩٧/١٢/٠٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
نتایج انتخابات چهارمین دوره شورای نظام دامپزشکی استان اردبیل
چهارمین دوره انتخابات شورای نظام دامپزشکی استان همزمان با سراسر کشور در روز جمعه مورخه 23/9/97 با حضور نمایندگانی از استانداری ، فرمانداری ، جهاد کشاورزی، اداره کل دامپزشکی و نظام دامپزشکی استان در محل سازمان جهاد کشاورزی به صورت الکترونیکی و با مشارکت 86 درصدی اعضاء نظام برگزار شد.
 ١٣٩٧/٠٩/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل به منتخبین محترم شورای نظام دامپزشکی استان
اینک که انتخابات چهارمین دوره شورای نظام دامپزشکی استان با اتحاد ویک حرکت دسته جمعی همکاران محترم که در نوع خود بی نظیر است به پایان رسید ؛ بر خود واجب می دانم به رسم ادب و احترام ، خالصانه و صادقانه از همراهی و اهتمام ویژه تک تک همکاران عزيز اعم از بخش دولتی و خصوصی تقدیر و تشکر نموده و صمیمانه این موفقیت را به همکاران منتخب این شورا تبریک و تهنیت عرض نمایم.
 ١٣٩٧/٠٩/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

پل ارتباط مردمی سازمان دامپزشکی کشور 1512