• 1399/12/28 - 13:20
  • تعداد بازدید : 328
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تجلیل از همکاران جانباز اداره کل دامپزشکی استان اردبیل

همزمان با فرا رسیدن چهارم شعبان و روز جانباز طی مراسمی با حضور مدیر کل دامپزشکی و جمعی از همکاران و با رعایت پروتکل های بهداشتی از همکاران جانباز اداره کل دامپزشکی استان تجلیل بعمل آمد.

همزمان با فرا رسیدن چهارم شعبان و روز جانباز طی مراسمی با حضور مدیر کل دامپزشکی و جمعی از همکاران و با رعایت  پروتکل های بهداشتی از همکاران جانباز اداره کل دامپزشکی استان تجلیل بعمل آمد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان؛ مدیر کل دامپزشکی در این مراسم جانبازان را مورد احترام ترین انسانها دانست که برای دفاع از مرز و بوم بخشی از بدن خود را از دست داده و با تحمل رنج و سختی و نقص عضو عمر خود را با غیرت و شرف سپری می کنند.
دکتر بهلول تکلوی ضمن بیان خاطراتی از دوران جبهه و جنگ و با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظلله العالی) در مورد جانبازان که فرمودند جانبازان هم شهدای زنده اند، شما جانبازان  هم مثل شهدا هستید شهید هم همین ضربه ای را که جانباز تحمل کرده او هم تحمل کرده  سرنوشت او پرواز و رفتن بوده و سر نوشت این فعلا ماندن. افزود هشت سال دفاع مقدس دوران آزمایش بزرگ الهی بود و آنان که در میدان جانفشانی کردند افتخار دنیا و اخرت را کسب کردند.
در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین مرادی منش مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان با اشاره به آیاتی از قرآن کریم در خصوص جهاد در راه خدا گفت جانبازان بهترین الگوی جوانان جامعه هستند و جوانان باید برای رسیدن به رشد و تعالی خویش و برای دفاع از انقلاب اسلامی و ارزشهای آن و برای استقامت در راه رسیدن به اهداف اسلامی این عزیزان را سرمشق زندگی خویش قرار دهند.
مرادی منش افزود جانبازان یادگاران آزمایشهای بزرگ الهی ، اسوه های ایثار و مقاومت و مجاهدان نمونه ، پیشتازان عرصه فرهنگ و بزرگترین سد راه دشمنان هستند.
  • گروه خبری : اخبار اسلایدر,اخبار داخلی
  • کد خبر : 272534
کلمات کلیدی

تصاویر

لینک کوتاه