پلمب دو باب سردخانه غیر مجاز / کشف و ضبط 2600 کیلوگرم آلایش دامی غیر بهداشتی و فاسد در اردبیل
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اردبیل از پلـمب دو باب ســــردخانه غیر مجاز به دستور دادستان مرکز استان و کشف و معدوم سازی 2600 کیلوگرم آلایش دامی غیر بهداشتی و فاسد در اردبیل خبر داد.
 ١٣٩٩/٠٥/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل به مناسبت روز خبرنگار
همزمان با 17 مرداد ، روز خبرنگار ، دکتر صادق صالحی مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل با ارسال پیامی ، این روز را به جامعه بزرگ تلاشگران حوزه اطلاع رسانی و فعالان عرصه خبری تبریک گفت.
 ١٣٩٩/٠٥/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه اداره کل دامپزشکی استان اردبیل در خصوص بازرسی بهداشتی لاشه دامهای قربانی در عید سعید قربان
با عنایت به فرارسیدن عید سعید قربان و افزایش تقاضا برای خرید گوشت قرمز و آلایش خوراکی دام ، روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اردبیل با صدور اطلاعیه ای از عموم شهروندان خواست با عنایت به شیوع بیماری مشترک تب کریمه کنگو در برخی از استانهای کشور و مشاهده چندین مورد در استان اردبیل ، از خرید گوشتهای حاصل از ذبح دامهای غیر مجاز که بدون نظارت بهداشتی دامپزشکی و خارج از کشتارگاهها و عموماً در روستاهای حاشیه جاده ها تهیه و وارد چرخه مصرف می شود ، جداً خودداری کرده و به هنگام خرید گوشت از ممهور بودن آن به مهر بهداشتی دامپزشکی اطمینان حاصل نموده و فراورده های خام دامی مورد نیاز خود را به صورت بسته بندی کد دار و تحت نظارت بهداشتی دامپزشکی تهیه فرمایند.
 ١٣٩٩/٠٥/٠٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل در برنامه رادیویی سلام ساوالان شبکه سبلان:
مخاطـرات بیمـاری تب کـریمه کنگو را تشـریح کرد
مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل روز سه شنبه مورخه 99/4/24 در ارتباط تلفنی با برنامه رادیوئی و پرمخاطب سلام ساوالان شبکه سبلان اردبیل مخاطرات بیماری تب کریمه کنگو را تشریح و بر رعایت جدی موارد بهداشتی و توصیه های دامپزشکی برای مصرف گوشت و فرآورده های خام دامی از سوی شهروندان تاکید کرد.
 ١٣٩٩/٠٤/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١٣٩٩/٠٤/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس کل دادگستری استان اردبیل :
نقش دستگاه قضا در تأمین امنیت غذایی نقش حمایتی و صیانتی است
مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل به مناسبت هفته قوه قضائیه و تبریک این هفته بصورت جداگانه با حضور در دفتر رئیس کل دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان با آنها دیدار و گفتگو کرد/. در این دیدار رئیس کل دادگستری استان گفت : امنیت غذایی و سلامت تغذیه ای مردم مهمترین مقوله در دستگاه قضا است و نقش ما در این راستا نقش حمایتی و صیانتی است.
 ١٣٩٩/٠٤/٠٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
هشدار مجدد دامپزشکی اردبیل به دامداران در خصوص بیماری تب برفکی/ در صورت عدم همکاری دامداران در تزریق واکسن ، این بیماری بروز می کند
بـا تـوجـه بـه وجود و شناسایی چندین کانون بیماری تب برفکی در برخی از مناطق و استانهای کشور و در راستای پیشگـیری از بیمـاری و گسـترش آن ؛ روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان با صدور اطلاعیه ای مجدد ضمن اعلام خطر در استان و هشدار جدی به دامداران از عموم دامداران خواست هـر چــه سریعتر دامهای خود را بر علیه این بیماری واکسینه نمایند.
 ١٣٩٩/٠٣/٣١ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیماری تب کریمه کنگو با رعایت نکات بهداشتی به راحتی قابل پیشگیری است
رئیـس اداره دامپـزشکـــی شهرستان اردبیل که روز چهارشنبه 21 خرداد در برنامه تلویزیونی تزه گون شبکه سبلان با موضوع بیماری تـب کریمــه کنـگو و راههـای پیشگیــری از آن سخــن می گفت با بیان اینکه این بیماری به راحتی قابل پیشگیری است ، افزود : شهروندان نکات بهداشتی را در راستای کنترل این بیماری با دقت و حساسیت خاصی به کار گیرند.
 ١٣٩٩/٠٣/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه شماره 2 اداره کل دامپزشکی استان اردبیل در خصوص احتمال وقوع بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو
با توجه به شیوع فصل گرما و تکثیر و فعالیت کنه ها روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اردبیل با صدور اطلاعیه مجدد درباره احتمال وقوع بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو هشدار داد و از عموم مردم خواست با دقت و حساسیت بیشتری موارد بهداشتی ذیل را رعایت فرمایند.
 ١٣٩٩/٠٣/١٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
برخورد قاطع دامپزشکی با خاطیان حوزه سلامت و بهداشت عمومی جامعه / پلمب سه باب مغازه مرغ فروشی این بار در شهرستان نمین
سه باب مغازه مرغ فروشی در شهرستان نمین استان اردبیل به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی و عدم تمکین دستورالعملهای دامپزشکی که علیرغم تذکرات مکرر و هشدارهای متعــدد دامــپزشکی اقدام به قطعه بندی مرغ و فروش غیر بهداشتی آن در بین شهروندان می نمود با هماهنگی دامپزشکی و نیروی انتظامی و تشکیل پرونده قضــایــی به دستور دادستان این شهرستان پلمب و از ادامه کار آن جلوگیری شد.
 ١٣٩٩/٠٣/١٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آدرس سازمان دامپزشکی کشور

آدرس: اردبیل، بزرگرا شهدا، خیابان دامپزشکی

تماس با ما
  • تلفن: 04533394800

  • کد پستی: 5617649159

  • فکس: 04533394655

لینک ها
آمار بازدید
  • بازدید این صفحه : 3485
  • بازدید امروز : 89
  • کل بازدید : 58307
  • بازدیدکنندگان آنلاين : 1
تلفن ارتباط مردمی سازمان دامپزشکی کشور 1512
تاریخ آخرین بروزرسانی سایت: 1399/05/16